Auto keretööd Tallinnas

 

Hiteh autoteenindustes Mustamäel, Lasnamäel ja Sauel tehakse autode värvi- ja keretöid kõikidele sõiduautodele ja väikebussidele. Meie pikaajalise kogemusega keretööde meistrid hoolitsevad selle eest, et iga töö saab kvaliteetselt tehtud.

Kereremondi- ja värvitööde teostamise ajaks saad meie käest tasuta asendusauto.

Remondikalkulatsiooni koostamisel püüame mõista, missugused on kliendi ootused ja võimalused ning anname professionaalse hinnangu, mis detaile oleks mõtet taastada ja milliseid mitte.

Oskame lisaks detailide vahetamisele ka neid taastada (remontida). Meie kogenud autoplekksepad saavad hakkama nii suurte kui ka väikeste värvi- ja plekitöödega, milleks võivad olla: mõlkis poritiib, katus, kapott, muljutud küljekarp või uks. Kerevenitus ja keredetailide remont on meie igapäevane töö. Oluline on vaid see, et detaili taastamise maksumus ei läheks kallimaks kui detaili asendamine uuega.

Vajadusel sobitame külge B-kategooria varuosa või otsime autolammutustest kasutatud originaalosa.

Plastikdetailide (esikaitserauad, tuled, porikummid, logarid, põhjaplastid) parandamisel kasutame kvaliteetset Teroson tehnoloogiat. Sellisel viisil suudame tagada detailile parima vastupidavuse.

Kõik keretöös olevad sõidukid ning ka meie vastutus on kindlustatud.

Võta meiega ühendust või tutvu meie hinnakirjaga siin!

Vaata ka: Auto värvimine