Pakume Tallinnas ja Sauel järgnevaid teenuseid:

Keretööd

Kui oled sattunud avariisse ja auto kerel on kahjustusi, siis likvideerime need kvaliteetse värvimise Cromax (endine Du Pont) täistehnoloogiaga. Anname värvitöödele ka 1 aasta garantiid. Rohkem infot auto värvimise teenuse kohta.

Paigaldame Hitehis ainult kvaliteetseid varuosasid.

Kui oled sattunud avariisse ning auto kerel on kahjustusi, siis pöördu meie töökotta (Mustamäel, Sauel või Lasnamäel). Meie pikaajalise kogemusega plekksepad on auto kerevigastuste likvideerimise eksperdid, alustades väikese mõlgi väljalöömisest kuni keeruliste ja mahukate keredetailide vahetuseni.

Kui auto kere on kõver, uksed ja luugid ei sulgu või autodetailide vahed on liiga suured, siis aitame kere sirgeks venitada, kasutades Autorobot kerevenitusseadet.

Spetsiaalse tehnoloogia abil parandame auto katkise stange.

Lukksepatööd

Pakume laia teenuste valikut. Teeme nii mootori- kui ka veermikutöid. Hooldame auto vastavalt valmistajatehase soovitustele.

Kui soovid paigaldada haakekonksu, tagurduskaamerat, parkimisandureid vms, siis pöörduge meie poole. Paigaldame lisavarustust ning leiame üles erinevad elektrisüsteemi rikked.

Kui teie auto armatuuris on süttinud märgutuli, pöörduge meie poole auto vea välja selgitamiseks. Loeme auto juhtplokist andmeid uusima Autel MaxiDas diagnostikaseadmetega.

Kui auto kisub teel või sööb rehvi, siis pöördu meie poole. Me reguleerime sillad, kasutades uusimat 3D sillapinki.

Pakume nii sõiduautode, maasturite kui ka kaubikute rehvide montaaži ja velgede balansseerimist, kõrvaldame õhulekked, utiliseerime rehvid.

Kui sul on rehvidega seoses muresid või küsimusi, anna teada – koos leiame probleemidele lahendused ja vastused tekkinud küsimustele.

Pakume ka rehvihotelli. Rohkem infot rehvivahetuse kohta.

Lisatööd

Kui autoklaasis on täke või pragu, siis vahetame klaasi kiirelt ja kvaliteetselt. Kui sul on sõlmitud vastav kaskokindlustuse leping, aitame suhelda kindlustusseltsiga ning vahetame klaasi sinu jaoks tasuta.

Suvine palavus teeb liiga? Pöördu meie poole ning täidame su kliimaseadme kiiresti ja korralikult. Kui konditsioneer on vigane, siis meie kogenud spetsialistid leiavad vea ja teevad kliimaseadme korda.

Kui auto on avarii või rikke tõttu teele jäänud, aitame selle ära transportida. Juhul kui tegemist on kindlustusjuhtumiga, teeme seda tasuta.

Pakume autode sise- ja välispesu, poleerimist ja vahatamist. Keretöös olevate autode pesu on tasuta!

 

Pakume avariiremondi ajaks tasuta asendusautot. Valikus on 15 asendusautot. Rohkem infot asendusauto kohta.

Töödele garantii 1 aasta.