Hitehi 11 suurimat uudist ja uuendust aastal 2019

2019. aasta on meie jaoks olnud väga toimekas. Tähistasime suurt sünnipäeva, hankisime juurde uut remonditehnikat ja oskusi, tegime korda pea 6000 autot. Siin on meie lõppeva aasta kümme kõige suuremat sündmust ja saavutust.

Sünnipäev!

Hiteh sai 30 aastat vanaks! Me oleme Eesti vanim autoremonditöökoda – loodud aastal 1989 kui Eestis ei olnud veel isegi Äriregistrit. Toona alustasime tootmiskooperatiivina Hiiu Tehnika ja tegelesime Läänest toodud autode remondiga. Loe pikemat artiklit Hitehi 30 aasta pikkusest ajaloost.

Uued võimekused

Autode ehitamise tehnoloogia areneb ja muutub pidevalt. Autotööstusega sammu pidamiseks arendame ka meie oma võimekust. Sel aastal on Hitehi meeskonda lisandunud palju uusi oskusi ja tööriistu, mille abil saame veel paremat kvaliteeti ja lisateenuseid pakkuda.

Punktkeevitus

Sellest aastast alates  on meil näiteks uued punktkeevitusseadmed, mis võimaldavad kerepaneelid ühendada autotehastele omase täpsuse ja detailsusega.

Alumiiniumkeevitus

Täiendasime ennast ka uute materjalide vallas. Moodsatel autodel kasutatakse keredetailide tootmisel järjest rohkem alumiiniumi, aga paljud remondiettevõtted (ja ka autoesindused) nende parandamisega ei tegele, vigastatud detail tuleb tervenisti välja vahetada. Seetõttu hankisime endale alumiiniumikeevitusseadme, koolitasime oma töötajad välja ja nüüd suudame taastada ja õgvendada auto alumiiniumist keredetaile.

Üldisemalt keretöödest rääkides võtame me ette ka selliseid keretöid, mida esinduste plekksepad keelduvad tegemast, sest need on liiga mahukad.

Eriti täpne sillastend

Meie uus sillastend tagab väga täpse tulemuse sildade reguleerimisel. See tipptaseme seade on jäik ja punktuaalne – saame garanteerida, et Hitehi sillareguleerimised on alati korrektsed. Selle kvaliteeti kinnitab ka tõsiasi, et teised töökojad käivad enda tehtud sillareguleerimisi meie töökojas kontrollimas!

Värvivaba mõlkide eemaldus

Vist igal vähemalt paari aasta vanusel autol on mõni väike mõlk – keegi läks parklas uksega vastu, eriti suur rahetera tabas kapotti või juhtus mõni muu pisem õnnetus. Kui värvkate on kahjustamata, saame väikesed mõlgid ilma värvimata ära siluda – see tähendab suurt rahalist kokkuhoidu.

Oleme selle tehnoloogiaga ära päästnud juba pea kogu auto ning säästnud omanikku mahukast kereremondist. Nimelt oli keegi tema autol jalutamas käinud – mõlkis olid nii kapott, katus kui ka pagasiluuk. Juba oli krõbe hinnapakkumine katuse, kapoti ja tagaluugi vahetuseks, aga me suutsime Hitehis mõlgid isegi ilma värvimata eemaldada.

Lisatõstuk välitingimustesse

Et pakkuda klientidele paindlikumaid lahendusi, panime Mustamäe tee esinduse hoovi püsti lisatõstuki. Õues küll suuri remonttöid ei tee, aga kindlasti saame seal kiiresti auto altpoolt üle vaadata. Tänu lisatõstukile on võimalik ilma ette broneerimata auto vigastusi kindlaks määrata, samuti saab sinna esmaseks ülevaatuseks lükata ka auto, mis ei ole võimeline iseseisvalt liikuma.

Garantii kõigile töödele

Pakume kõigile oma töödele (kere-, värvi- ja lukksepatööd) 1 aasta garantiid. Või veel parem: kui su autol on kehtiv  tehasegarantii, siis anname oma töödele garantii kuni tehasegarantii lõpuni.

Arvatakse, et garantiiperioodil tuleb autot remontida vaid margiesinduses. Ära muretse, tegelikult võib parandustöid lasta ka mujal teha. Ja Hitehist saad ka kindla garantii.

Ligipääs valmistajatehase andmetele

Omame ligipääsu enamuse Eesti teedel liikuvate sõidukite valmistajatehaseandmetele – siia alla kuuluvad näiteks remondijuhised, nõuded hooldusele ja nii edasi. Tänu sellele infole remondime ja hooldame sõidukeid vastavalt tehase soovitustele. Võid olla kindel, et tehtud töö on kvaliteetne ja nõuetele vastav.

Värsked asendusautod

Kui tood oma auto kere- või värvitöödeks Hitehisse, saad meie käest tasuta asendusauto. Meil on kokku 15 asendusautot ja keskmine vanus on alla viie aasta. Sel aastal lisandusi autoparki lisaks muudele masinatele neli Toyota Corollat.  

Puksiirauto – veame su katkise auto tasuta töökotta

Meil on nüüd oma puksiirauto, millega saame õnnetuspaigalt või näiteks keretöödeks auto tasuta ära. Sel aastal oleme oma töökotta remonti vajavaid autosid toonud juba näiteks Virtsu sadamast ning isegi Peipsi järve äärest. Kui tahad autot remontida, võime selle ise ära tuua.

Esilaternate pinna taastamine

Teeme veel viimaseid ettevalmistusi ja peagi oleme valmis taastama esilaternate tuhmunud pinnad. Tegu on uue tehnoloogiaga, kus tuleklaasi peale kantakse tugev polümeerkate. 

Vaata videost meie esimest proovitööd:

Kui sul on vaja oma auto üle vaadata, remontida või hooldada, võta ühendust meie töökodadega Tallinnas ja Sauel.